מיכל רון

מתכונים טבעוניים הופכים את החיים לבריאים יותר ולטעימים יותר, והיות ויש לי אוסף מכובד של מתכונים טבעוניים שלוקחים 10 דקות הכנה, והיות והאתר השני שלי – תזונה נכונה וניקוי רעלים, כבר מתפוצץ מרוב מאמרים, החלטתי להעביר את המתכונים לאתר משלהם – כמו שמגיע להם (:
באמת צריך לאמר לך שהטבעונות זה רעיון טוב? עוד 10 שנים, והרבה פחות קארמה גועלית של הרג חיות. בלי התקפי לב, פחות סרטן, בלי דלקות, והרבה פחות דיכאון וחרדות, ועוד כמה צ'ופרים על הדרך.
אם את רוצה גם לקבל את המדריך לתזונה נכונה ולניקוי רעלים – כתבי לי ללינק הזה.
אם את רוצה שאעזור לך לוודא שהגוף שלך מקבל את כל מה שהוא זקוק לו במעבר לטבעונות או בדיאטה – אשמח לבנות איתך יחד תפריט בריא, שיהווה את הבסיס ואת דלת הכניסה שלך לעולם התזונה הנכונה. בשיחת טלפון נוכל למצוא אוכל שיהיה לך טעים, מגוון, וקל להכנה, שיתאים ללוח הזמנים שלך, ושיהיה לך כייף להתמיד ולאכול אותו לאורך זמן.
בכל שאלה שהיא – מוזמנת תמיד לפנות אלי בלינק הזה.

לימודים

מיכל סיימה בהצטיינות תואר ראשון בפסיכולוגיה מאוניברסיטת תל אביב, וכתבה דוקטורט בנושאי דת ורוחניות. בנוסף, מיכל השתלמה ומשתלמת בעשרות קורסים וסדנאות בארץ ובחו"ל בנושאי פסיכולוגיה, רפואה אלטרנטיבית, מיסטיקה, מדיטציה ורוחניות.

שיטת עבודה סינרגית

שיטת העבודה שפיתחה מיכל רון משלבת פסיכולוגיה, תזונה, רפואה אלטרנטיבית, עבודה על המחשבות (מדיטציה, אמונות) ורוחניות - לפי מה שמתאים למטופל. שיטת העבודה הסינרגית הזו מאפשרת את התוצאות המהירות שמיכל רון מחוייבת אליהן, תוצאות שמקצרות את הסבל שלך וחוסכות לך כסף.

הצהרה: מיכל רון איננה רופאה, תזונאית, דיאטנית או נטורפתית, ושירותי היעוץ והליווי מתבססים על ידע אישי ונסיון מצטבר. יש לראות את הכתוב באתר זה כהמלצה בלבד, ובשום אופן אין לראות בו תחליף לטיפול מסוג כלשהו.

WhatsApp icon by Icons8